Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Password
es: Contraseña

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Save
es: Guardar

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Payment
es: Pago

en: May
es: Mayo

en: Credit Card
es: Tarjeta de crédito

en: Approved
es: Aprobado

en: Jan
es: Ene

en: Apr
es: Abr

en: Aug
es: Ago

en: Dec
es: Dic

en: Credit card number
es: Número de tarjeta de crédito

en: Testing
es: Probando

en: Due date
es: Fecha de vencimiento

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: Language code
es: Código de idioma

en: Company name
es: Nombre de la empresa

en: Restrictions
es: Restricciones

en: Minimum amount
es: Monto minimo

en: Drupal Commerce
es: Comercio Drupal

en: Expiration month
es: Mes de expiración

en: Account owner
es: Titular de la cuenta

en: Bank number
es: Número del banco
