Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Password
et: Parool

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Customer id
et: Kliendi id

en: Payment
et: Maksmine

en: May
et: Mai

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Credit card number
et: Krediitkaardi number

en: Testing
et: Testimine

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Language code
et: Keele kood

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Mobile phone number
et: Mobiiltelefoni number

en: Account owner
et: Konto omanik
