Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Password
eu: Pasahitza

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: May
eu: Mai

en: Approved
eu: Onartuta

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe

en: Testing
eu: Proba

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
