Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Payment
gl: Pagamento

en: May
gl: Mai

en: Approved
gl: Aprobado

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Testing
gl: Probando

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Company name
gl: Nome da empresa
