Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: May
gu: મે

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Jan
gu: જાન્યુ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
