Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Payment
he: תשלום

en: May
he: מאי

en: Approved
he: מאושר

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Due date
he: תאריך יעד

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Language code
he: קוד השפה

en: Company name
he: שם החברה
