Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Password
is: Lykilorð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: May
is: maí

en: Credit Card
is: Greiðslukort

en: Approved
is: Samþykkt

en: Jan
is: jan

en: Feb
is: feb

en: Mar
is: mar

en: Apr
is: apr

en: Jun
is: jún

en: Jul
is: júl

en: Aug
is: ágú

en: Sep
is: Sept

en: Oct
is: okt

en: Nov
is: nóv

en: Dec
is: des

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Company name
is: Nafn fyrirtækis
