Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Save
ja: 保存

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Payment
ja: 決済

en: May
ja: 5月

en: Credit Card
ja: クレジットカード

en: Approved
ja: 承認済み

en: Jan
ja: 1月

en: Feb
ja: 2月

en: Mar
ja: 3月

en: Apr
ja: 4月

en: Jun
ja: 6月

en: Jul
ja: 7月

en: Aug
ja: 8月

en: Sep
ja: 9月

en: Oct
ja: 10月

en: Nov
ja: 11月

en: Dec
ja: 12月

en: Testing
ja: テスト

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Language code
ja: 言語コード

en: Company name
ja: 会社名

en: Mobile phone number
ja: 携帯電話番号
