Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: May
km: ឧសភា

en: Jan
km: មករា

en: Feb
km: កុម្ភៈ

en: Mar
km: មីនា

en: Apr
km: មេសា

en: Jun
km: មិថុនា

en: Jul
km: កក្កដា

en: Aug
km: សីហា

en: Sep
km: កញ្ញា

en: Oct
km: តុលា

en: Nov
km: វិច្ឆិកា

en: Dec
km: ធ្នូ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
