Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: May
ku: جۆزەردان

en: Jan
ku: ڕێ

en: Feb
ku: ڕەش

en: Mar
ku: خاک

en: Apr
ku: بان

en: Jun
ku: پووش

en: Jul
ku: گەل

en: Aug
ku: خەر

en: Sep
ku: ڕەز

en: Oct
ku: گەڵا

en: Nov
ku: سەر

en: Dec
ku: بەفر

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Language code
ku: کۆدی زمان
