Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Password
lv: Parole

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Payment
lv: Maksājums

en: May
lv: Maijs

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: Testing
lv: Testēšana

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Voucher
lv: Kupons
