Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: May
mr: मे

en: Feb
mr: फेब्रुवारी

en: Mar
mr: मार्च

en: Apr
mr: एप्रिल

en: Jun
mr: जून

en: Jul
mr: जुलै

en: Aug
mr: ऑगस्ट

en: Sep
mr: सप्टेंबर

en: Oct
mr: ऑक्टोबर

en: Nov
mr: नवेंबर

en: Dec
mr: डिसेंबर

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
