Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Password
my: စကားဝှက်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: May
my: မေလ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Jan
my: ဇန္နဝါရီလ

en: Feb
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: Mar
my: မတ်လ

en: Apr
my: ဧပြီလ

en: Jun
my: ဇွန်လ

en: Jul
my: ဇူလှိုင်လ

en: Aug
my: သြဂုတ်လ

en: Sep
my: စက်တင်ဘာလ

en: Oct
my: အောက်တိုဘာလ

en: Nov
my: နိုဝင်ဘာလ

en: Dec
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
