Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Payment
nl: Betaling

en: May
nl: mei

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Credit card number
nl: Credit card-nummer

en: Testing
nl: Tests

en: Due date
nl: Vervaldag

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Language code
nl: Taalcode

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: Minimum amount
nl: Minimaal bedrag

en: Secret
nl: Geheim

en: Production mode
nl: Productiemodus

en: Mobile phone number
nl: Mobiel telefoonnummer

en: Issue number
nl: Uitgavenummer

en: Expiration month
nl: vervalmaand

en: Expiration year
nl: Vervaljaar

en: Account owner
nl: Rekeninghouder

en: Payment form message
nl: Bericht in betaalformulier

en: The amount should be higher than !minimum.
nl: Het bedrag moet hoger zijn dan !minimum.

en: The amount should be lower than !maximum.
nl: Het bedrag moet lager zijn dan !maximum.

en: Final payment status
nl: Definitieve betaalstatus

en: The status to give a payment after being processed by this payment method.
nl: De status die een betaling moet krijgen, nadat zij verwerkt is door deze betaalmethode.

en: Bank number
nl: Banknummer
