Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Payment
pl: Płatność

en: May
pl: Maj

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Jan
pl: sty

en: Feb
pl: lut

en: Mar
pl: mar

en: Apr
pl: kwi

en: Jun
pl: cze

en: Jul
pl: lip

en: Aug
pl: sie

en: Sep
pl: wrz

en: Oct
pl: paź

en: Nov
pl: lis

en: Dec
pl: gru

en: Testing
pl: Testowanie

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Language code
pl: Kod języka

en: Company name
pl: Nazwa firmy

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: Bank account
pl: Konto bankowe

en: Minimum amount
pl: Minimalna kwota

en: Maximum amount
pl: Maksymalna kwota

en: Secret
pl: Sekret

en: Production mode
pl: Tryb produkcyjny

en: Mobile phone number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Issue number
pl: Numer problemu

en: Expiration month
pl: Miesiąc przedawnienia

en: Expiration year
pl: Rok wygaśnięcia

en: Account owner
pl: Właściciel konta
