Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Password
ps: پټ توری

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: May
ps: مې

en: Approved
ps: منل شوي

en: Jan
ps: جنوري

en: Feb
ps: فبروري

en: Mar
ps: مارچ

en: Apr
ps: اپرېل

en: Jun
ps: جون

en: Jul
ps: جولای

en: Aug
ps: اګست

en: Sep
ps: سپتمبر

en: Oct
ps: اکتوبر

en: Nov
ps: نوومبر

en: Dec
ps: دسمبر
