Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Payment
ro: Plată

en: May
ro: Mai

en: Approved
ro: Aprobat

en: Jan
ro: Ian

en: Jun
ro: Iunie

en: Jul
ro: Iul

en: Testing
ro: Testare

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Company name
ro: Nume companie

en: Bank number
ro: Număr bancă
