Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Payment
sk: Platba

en: May
sk: máj

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: Approved
sk: Schválené

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Testing
sk: Testovanie

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Company name
sk: Názov firmy
