Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Password
sl: Geslo

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: May
sl: Maj

en: Oct
sl: Okt

en: Testing
sl: Testiranje

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Language code
sl: Koda jezika
