Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: May
sq: Maj

en: Feb
sq: Shk

en: Apr
sq: Pri

en: Jun
sq: Qer

en: Jul
sq: Kor

en: Aug
sq: Gsh

en: Sep
sq: Sht

en: Oct
sq: Tet

en: Nov
sq: Nën

en: Dec
sq: Dhj

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
