Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Payment
sv: Betalning

en: May
sv: maj

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: Approved
sv: Godkänd

en: Jan
sv: jan

en: Feb
sv: feb

en: Mar
sv: mar

en: Apr
sv: apr

en: Jun
sv: jun

en: Jul
sv: jul

en: Aug
sv: aug

en: Sep
sv: sep

en: Oct
sv: okt

en: Nov
sv: nov

en: Dec
sv: dec

en: Credit card number
sv: Kortnummer

en: Testing
sv: Test

en: Due date
sv: Förfallodag

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Language code
sv: Språkkod

en: Company name
sv: Företagsnamn

en: Secret
sv: Hemlighet
