Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: May
ta: மே

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Jan
ta: ஐன

en: Feb
ta: பிப்

en: Mar
ta: மார்

en: Apr
ta: ஏப்

en: Jun
ta: ஜூன்

en: Jul
ta: ஜூலை

en: Aug
ta: ஆக

en: Sep
ta: செப்

en: Oct
ta: அக்

en: Nov
ta: நவ

en: Dec
ta: டிச

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
