Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Password
te: సంకేతపదం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: May
te: మే

en: Jan
te: జన

en: Feb
te: ఫిబ్ర

en: Mar
te: మార్చి

en: Apr
te: ఏప్రి

en: Jun
te: జూన్

en: Jul
te: జూలై

en: Aug
te: ఆగ

en: Sep
te: సెప్టె

en: Oct
te: అక్టో

en: Nov
te: నవ

en: Dec
te: డిసె

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
