Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: May
th: พ.ค.

en: Jan
th: ม.ค.

en: Feb
th: ก.พ.

en: Mar
th: มี.ค.

en: Apr
th: เม.ย.

en: Jun
th: มิ.ย.

en: Jul
th: ก.ค.

en: Aug
th: ส.ค.

en: Sep
th: ก.ย.

en: Oct
th: ต.ค.

en: Nov
th: พ.ย.

en: Dec
th: ธ.ค.

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก
