Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Password
uk: Пароль

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Payment
uk: Оплата

en: May
uk: тра

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: Approved
uk: Схвалено

en: Jan
uk: січ

en: Feb
uk: лют

en: Mar
uk: бер

en: Apr
uk: кві

en: Jun
uk: чер

en: Jul
uk: лип

en: Aug
uk: сер

en: Sep
uk: вер

en: Oct
uk: жов

en: Nov
uk: лис

en: Dec
uk: гру

en: Credit card number
uk: Номер кредитної карти

en: Testing
uk: Тестування

en: Due date
uk: Термін виконання

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Language code
uk: Код мови

en: Company name
uk: Назва компанії

en: Restrictions
uk: Обмеження

en: Secret
uk: Таємний

en: Mobile phone number
uk: Номер мобільного телефону

en: Drupal Commerce
uk: Drupal Торігвля

en: Issue number
uk: Номер картки

en: Expiration month
uk: Місяць терміну завершення

en: Expiration year
uk: Рік завершення терміну дії

en: Deposit
uk: Поповнення

en: Account owner
uk: Власник рахунку
