Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Password
ast: Clave

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: May
ast: Mayu

en: Jan
ast: Xin

en: Apr
ast: Abr

en: Jun
ast: Xun

en: Jul
ast: Xnt

en: Aug
ast: Ago

en: Sep
ast: Set

en: Oct
ast: Och

en: Nov
ast: Pay

en: Dec
ast: Avi

en: Testing
ast: Prebes

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
