Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Password
bg: Парола

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: May
bg: Май

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Jan
bg: Ян.

en: Feb
bg: Февр.

en: Mar
bg: Март

en: Apr
bg: Апр.

en: Jun
bg: Юни

en: Jul
bg: Юли

en: Aug
bg: Авг.

en: Sep
bg: Септ.

en: Oct
bg: Окт.

en: Nov
bg: Ноем.

en: Dec
bg: Дек.

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Language code
bg: Код на език

en: Demo mode
bg: Тестов режим
