Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Payment
cs: Platba

en: May
cs: Kvě

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Approved
cs: Schváleno

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Črv

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: Testing
cs: Testování

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: Secret
cs: Klíč

en: Account owner
cs: Majitel účtu
