Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Customer id
da: Kunde ID

en: Payment
da: Betaling

en: May
da: maj

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: Approved
da: Godkendt

en: Jan
da: jan

en: Feb
da: feb

en: Mar
da: mar

en: Apr
da: apr

en: Jun
da: jun

en: Jul
da: jul

en: Aug
da: aug

en: Sep
da: sep

en: Oct
da: okt

en: Nov
da: nov

en: Dec
da: dec

en: Credit card number
da: Kortnummer

en: Testing
da: Test

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Language code
da: Sprogkode

en: Company name
da: Firmanavn

en: Voucher
da: Kupon

en: Issue number
da: Udstedelsesnummer

en: Expiration month
da: Udløbsmåned

en: Account owner
da: Kontoejer
