Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Jan
dz: ཟླཝ་དངམ།

en: Feb
dz: ཟླཝ་གཉིསཔ།

en: Mar
dz: ཟླཝ་གསུམཔ།

en: Apr
dz: ཟླཝ་བཞིཔ།

en: Jun
dz: ཟླཝ་དྲུགཔ།

en: Jul
dz: ཟླཝ་བདུནམ།

en: Aug
dz: ཟླཝ་བརྒྱདཔ།

en: Sep
dz: ཟླཝ་དགུཔ།

en: Oct
dz: ཟླཝ་བཅུཔ།

en: Nov
dz: ཟླཝ་བཅུ་གཅིགཔ།

en: Dec
dz: ཟླཝ་བུ་གཉིསཔ།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
