Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Password
el: Συνθηματικό

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Payment
el: Πληρωμή

en: May
el: Μάιος

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιουλ

en: Aug
el: Αυγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοε

en: Dec
el: Δεκ

en: Testing
el: Δοκιμές

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Company name
el: Όνομα εταιρίας

en: Expiration month
el: Μήνας λήξης
