Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Password
eo: Pasvorto

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: May
eo: majo

en: Jan
eo: jan

en: Feb
eo: feb

en: Mar
eo: mar

en: Apr
eo: apr

en: Jun
eo: jun

en: Jul
eo: jul

en: Aug
eo: aŭg

en: Sep
eo: sep

en: Oct
eo: okt

en: Nov
eo: nov

en: Dec
eo: dec

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Language code
eo: Lingva kodo
