Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Password
fi: Salasana

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Payment
fi: Maksu

en: May
fi: Toukokuu

en: Credit Card
fi: Luottokortti

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Jan
fi: Tam

en: Feb
fi: Hel

en: Mar
fi: Maa

en: Apr
fi: Huh

en: Jun
fi: Kes

en: Jul
fi: Hei

en: Aug
fi: Elo

en: Sep
fi: Syy

en: Oct
fi: Lok

en: Nov
fi: Mar

en: Dec
fi: Jou

en: Testing
fi: Testaus

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Company name
fi: Yrityksen nimi
