Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Password
fr: Mot de passe

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Save
fr: Enregistrer

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Customer id
fr: Identifiant (ID) du client

en: Payment
fr: Paiement

en: May
fr: mai

en: Credit Card
fr: Carte bancaire

en: Approved
fr: Approuvé

en: Jan
fr: jan

en: Feb
fr: fév

en: Apr
fr: avr

en: Jun
fr: juin

en: Jul
fr: Juil

en: Aug
fr: Aoû

en: Oct
fr: oct

en: Nov
fr: nov

en: Dec
fr: déc

en: Credit card number
fr: Numéro de carte de crédit

en: Testing
fr: Test

en: Due date
fr: Date d'échéance

en: !name field is required.
fr: Le champ !name est requis.

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Company name
fr: Nom de la société

en: Issue number
fr: Code de vérification visuel

en: Expiration month
fr: Mois d'expiration
