Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: May
ga: Bealtaine

en: Credit Card
ga: Cárta Creidmheasa

en: Jan
ga: Ean

en: Feb
ga: Fea

en: Mar
ga: Már

en: Apr
ga: Aib

en: Jun
ga: Mei

en: Jul
ga: Iúil

en: Aug
ga: Lún

en: Sep
ga: MF

en: Oct
ga: DF

en: Nov
ga: Samh

en: Dec
ga: Noll

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach
