Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Password
hi: कूटशब्द

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: May
hi: मई

en: Approved
hi: स्वीकृत

en: Jan
hi: जनवरी

en: Feb
hi: फ़रवरी

en: Mar
hi: मार्च

en: Apr
hi: अप्रैल

en: Jun
hi: जून

en: Jul
hi: जुलाई

en: Aug
hi: अगस्त

en: Sep
hi: सितंबर

en: Oct
hi: अक्टूबर

en: Nov
hi: नवंबर

en: Dec
hi: दिसम्बर

en: Testing
hi: परिक्षण

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Drupal Commerce
hi: द्रुपल व्यापार
