Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Password
hr: Lozinka

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: May
hr: svibnja

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: velj

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro

en: Testing
hr: Testiranje

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Language code
hr: Kôd jezika
