Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Payment
hu: Fizetés

en: May
hu: máj

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Credit card number
hu: Bankkártyaszám

en: Testing
hu: Tesztelés

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Company name
hu: Cég neve

en: Ubercart
hu: Übercart

en: Secret
hu: Titok

en: Mobile phone number
hu: Mobiltelefonszám

en: Issue number
hu: Kibocsátási szám

en: Expiration month
hu: Lejárati hónap

en: Account owner
hu: Számlatulajdonos

en: Shop id
hu: Üzlet azonosítója
