Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Password
id: Sandi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Save
id: Simpan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Payment
id: Pembayaran

en: May
id: Mei

en: Approved
id: Disetujui

en: Aug
id: Agu

en: Oct
id: Okt

en: Dec
id: Des

en: Testing
id: Pengujian

en: !name field is required.
id: !name harus diisi.

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Account owner
id: Pemilik Rekening
