Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Save
it: Salva

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Payment
it: Pagamento

en: May
it: Mag

en: Credit Card
it: Carta di Credito

en: Approved
it: Approvato

en: Jan
it: Gen

en: Jun
it: Giu

en: Jul
it: Lug

en: Aug
it: Ago

en: Sep
it: Set

en: Oct
it: Ott

en: Dec
it: Dic

en: Testing
it: In fase di test

en: !name field is required.
it: Il campo !name è obbligatorio

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Company name
it: Ragione Sociale

en: Restrictions
it: Limitazioni

en: Issue number
it: Numero di emissione

en: Expiration month
it: Mese scadenza
