Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Password
jv: Sandhi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: May
jv: Mei

en: Aug
jv: Agu

en: Oct
jv: Okt

en: Nov
jv: Nop

en: Dec
jv: Des

en: Testing
jv: Ujian

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Language code
jv: Kode bāsā
