Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Password
ka: პაროლი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: May
ka: მაისი

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Language code
ka: ენის კოდი
