Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Password
kk: Құпиясөз

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: May
kk: Мамыр

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Language code
kk: Тілдің коды
