Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: May
kn: ಮೇ

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
