Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: May
lt: Gegužė

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Testing
lt: Testavimas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Account owner
lt: Gavėjas
