Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Password
nn: Passord

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Payment
nn: Betaling

en: May
nn: Mai

en: Jan
nn: jan

en: Feb
nn: feb

en: Mar
nn: mar

en: Apr
nn: apr

en: Jun
nn: jun

en: Jul
nn: jul

en: Aug
nn: aug

en: Sep
nn: sep

en: Oct
nn: okt

en: Nov
nn: nov

en: Dec
nn: des

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: Language code
nn: Språkkode
