Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Password
oc: Senhal

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Payment
oc: Pagament

en: May
oc: Mai

en: Approved
oc: Aprovat

en: Jan
oc: gen.

en: Feb
oc: feb.

en: Mar
oc: mar.

en: Apr
oc: abr.

en: Jun
oc: jun.

en: Jul
oc: jul.

en: Aug
oc: ago.

en: Sep
oc: set.

en: Oct
oc: oct.

en: Nov
oc: nov.

en: Dec
oc: dec.

en: Testing
oc: Tèst

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: Restrictions
oc: Restriccions
