Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Password
pt: Senha

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Save
pt: Guardar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: May
pt: Maio

en: Approved
pt: Aprovado

en: Feb
pt: Fev

en: Apr
pt: Abr

en: Aug
pt: Ago

en: Sep
pt: Set

en: Oct
pt: Out

en: Dec
pt: Dez

en: Testing
pt: Testando

en: Language code
pt: Código de idioma
