Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Payment
ru: Оплата

en: May
ru: Май

en: Credit Card
ru: Кредитная карта

en: Approved
ru: Одобрено

en: Jan
ru: янв

en: Feb
ru: фев

en: Mar
ru: мар

en: Apr
ru: апр

en: Jun
ru: июн

en: Jul
ru: июл

en: Aug
ru: авг

en: Sep
ru: сен

en: Oct
ru: окт

en: Nov
ru: ноя

en: Dec
ru: дек

en: Credit card number
ru: Номер кредитной карты

en: Testing
ru: Тестирование

en: Due date
ru: Срок

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Language code
ru: Код языка

en: Company name
ru: Название компании

en: IBAN
ru: Номер счёта IBAN

en: Minimum amount
ru: Минимальная сумма

en: Maximum amount
ru: Максимальная сумма

en: Secret
ru: Секрет

en: Issue number
ru: Номер заявки

en: Expiration month
ru: Месяц истечения срока годности

en: Deposit
ru: Пополнение

en: Account owner
ru: Владелец счёта

en: Bank number
ru: БИК
