Wirecard Payment Integration (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Password
tr: Parola

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Payment
tr: Ödeme

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: Approved
tr: Onaylı

en: Jan
tr: Oca

en: Feb
tr: Şub

en: Apr
tr: Nis

en: Jun
tr: Haz

en: Jul
tr: Tem

en: Aug
tr: Ağu

en: Sep
tr: Eyl

en: Oct
tr: Eki

en: Nov
tr: Kas

en: Dec
tr: Ara

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Company name
tr: Şirket adı
